Funkcje w wersji Premium

Jeżeli brakuje Ci możliwości w wersji darmowej.
Zobacz jakie możliwości posiada nasza pełna wersja.

Zadania

dodawaj zadania i nie zapomnij już o niczym

Mądrze zarządzaj czasem pracy i sprawami firmowymi. Nie zrobisz przecież wszystkiego sam, przydzielaj współpracownikom zadania, kontroluj ich realizację.

Dzięki Systemowi będziesz otrzymywał e-maile i smsy z przypomnieniami o nadchodzących zadaniach.

Szanse sprzedaży

sprzedawaj skuteczniej i korzystaj z integracji SMS, E-Mail, VoiP

Comoveo CRM pomoże Ci w nadzorowaniu rozpoczętych kontaktów handlowych. Już nigdy nie będzie tak, że wyślesz klientowim ofertę i o nim zapomnisz. Każdy klient na wagę złota!

Ty czy Twój handlowiec będziecie mogli kontrolować na jakim etapie są rozmowy z Twoim klientem!

Ofertowanie

twórz profesjonalne oferty i wysyłaj bezpośrednio z aplikacji

Korzystaj z profesjonalnego narzędzia do generowania ofert w PDFie. Wysyłaj bezpośrednio z aplikacji e-maile z załącznikiem do swoich klientów.

Masz pełen wgląd w w stworzone przez Ciebie dokumenty bez konieczności ich pobierania na komputer. U nas online to ONLINE!

Baza kontaktów

przegląd 360 na klienta

Wszyscy Twoi dostawcy oraz klienci będą się czuć komfortowo w przygotowanych przez Ciebie Folderach, reszta uzupełnia się sama – sam to zobaczysz…

W profilu klienta będziesz miał dostęp do wszystkiego co dla danego kontrahenta zostało wykonane. Cała historia działań, wszystkie tworzone oferty, realizowane procesy, czy wystawione faktury.

Fakturowanie

wystaw fakturę w 60 sekund, wysyłaj powiadomienia SMS, kontroluj płatności

skróć sobie pracę przy wprowadzaniu danych klienta, wprowadź jego NIP a reszta zajmiemy się MY, pobierzemy dane z GUS-u.

To, że fakturę możesz wystawić dla konkretnego klienta i jego oferty mając cały czas kontrolę nad tym co robisz…no cóż- tak to zaprojektowaliśmy;)

... ale to jeszcze nie wszystko co mamy dla Ciebie

Jak by to powiedzieć……fajnie, że w końcu teraz można korzystać z tak wielu funkcji za tak niewiele...

Tak w skrócie, teraz możesz już sobie poukładać Swój biznes na tip top, dostajesz:

Email marketing

Stworzysz szybko atrakcyjne kampanie mailingowe do swoich klientów. Korzystaj z predefiniowanych szablonów, przecież nie każdy musi mieć wenę...

Zgłoszenia

Obsługa reklamacji oraz zgłoszeń to bardzo ważny element szanujących się firm. Automatycznie pobieraj zgłoszenia z emaila do Comoveo CRM i rozwiązuj je.

Chmura

Nielimitowane, bezpieczne miejsce do przechowywania Twoich dokumentów. Możesz przypisać uniwersalne pliki z "chmury" do szans sprzedaży i procesów.

Notatnik

Zapisuj wszystkie ważne informacje na każdy temat. W prosty sposób możesz przeszukać swoje notatki filtrując wybrane kluczowe słowo.

VOIP

Integruj aplikację z telefonią VOIP, Identyfikacja osoby dzwoniącej na podstawie danych z aplikacji. Możliwość wykonywania połączeń bezpośrednio z Comoveo CRM,

Poczta e-mail

Dzięki wbudowanemu modułowi pocztowemu nie musisz logować się do innych aplikacji. Mając dostęp do internetu, korzystasz ze swojej poczty firmowej.

Komunikator

Komunikator firmowy pozwala szybko kontaktować się ze współpracownikami. Dodatkowo o tym, że ktoś Ci wysłał wiadomość poinformuje Cię wiadomość SMS

Archiwum

Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich pracowników usunie jakieś dane z systemu, będziesz mógł w prosty sposób je odzyskać. Nic o nas bez nas 😉

Comoveo CRM ułatwia pracę

Przenieś swój zespół na nowy poziom, łącząc obecne kompetencje zespołu sprzedaży
z efektywnymi procesami i przyjazną aplikacją.

14 dni za darmo, bez zobowiązań